Kredyt hipoteczny

Gdy decydujecie się Państwo na zakup lub budowę nieruchomości, jest to decyzja, która będzie rzutować na Wasze życie przez długie lata, dlatego bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego finansowania dla tej inwestycji.


Potencjalny inwestor, podejmując decyzję o nabyciu nieruchomości nie może jedynie sugerować się ceną za metr powierzchni mieszkania czy działki. Powinien dokonać wielu analiz począwszy od lokalizacji oraz infrastruktury:


Lokalizacja – najważniejszy czynnik inwestora, ilość ziemi jest naturalnie ograniczona, co przekłada się na stały wzrost jej wartości wspierany przez rozwój gospodarczy i wzrost zamożności społeczeństwa.


Infrastruktura – czyli najbliższe otoczenie, rozwinięta komunikacja, szkoły, opieka zdrowia. Ważnym punktem jest przejrzenie planu zagospodarowania przestrzennego dostępnego w urzędach gmin i miast, pozwoli to nam na określenie czy za oknem nie będziemy mieli drogi szybkiego ruchu, utylizacji odpadów, wszystko to może nam obniżyć wartość z inwestycji.


Przy szukaniu zewnętrznego źródła finansowania zakupu nieruchomości warto również skorzystać z pożyczki hipotecznej lub kredytu refinansowego czy konsolidacyjnego. 


Więcej informacji na temat finansowania zakupu nieruchomości:  www.syndesi-finanse.pl


Instytucje finansowe z którymi m.in.  współpracujemy pod szyldem Syndesi sp. z o.o. / DG- inwest SA: